Halılarınız tarafınıza hızlı teslimi önemli bir konudur.

Bazı firmalar aldıkları halıları haftalarca teslim edemezler. Bunun en önemli nedeni personel ve makine eksikliğidir.

Piyasada bir çok halı firması olanıksızlıklar içinde, dar alanlarda yetersiz çalışanlarla halıları yıkamaya çalışır. Hatta bir çok firma havuz sitemiyle halıları yerde yıkamaktadır. Bu nedenle temiz olmayan halılar bir de geç teslim edilir. Bu durumdan bir çok insanımız mağduriyet yaşadığı için şikayetlerde bulunmaktadır.

Değirmen Halı Yıkama ailesi olarak alanında uzman ekibimiz, yeterli personelimiz ve son teknoloji makinelerimiz ile halı yıkama işlemlerini 3 iş günü içerisinde tamamlıyoruz ve teslim ediyoruz.

Ancak bazı durumlarda halılarda uzun süreli kalmış lekeler olabiliyor. Bu lekeler için leke temizleme ilaçları kullanıyoruz. Halılarınıza zarar vermediği kanıtlanmış bu ilaçların halı üzerinde bir süre bekletilmesi gerekiyor. Bu durumlarda tarafınızla iletişime geçilerek halınıza işlem uygulandığı ve bu nedenle gecikme yaşanacağı belirtiliyor.

Unutmayın bu gecikme sadece halınızda uzun süreli bir leke varsa, çıkmayan bir leke varsa veya kalıcı lekeler varsa gerçekleşiyor.

Değirmen Halı Yıkama firmamız Kaynarca halı yıkama, Kurtköy halı yıkama, Yenişehir halı yıkama, Yayalar halı yıkama ; ilçeler olarak da Maltepe halı yıkama, Tuzla halı yıkama, Sultanbeyli halı yıkama, Pendik halı yıkama firmaları içinde en hızlı sipariş teslim eden firma olarak da kayıtlara geçmiştir.