hakkımızda

Değirmen Halı ve Koltuk Yıkama firmamız kurulduğu tarihten itibaren teknolojinin kaliteli hizmete dönüştürülmesi yolundaki ilerleyişini sürdürmektedir. Bugün İstanbul’un Anadolu yakasındaki müşteri portföyüne işinde uzman personeli ile güvenilir hizmet vermeye ve sektöründeki birçok firmaya da örnek teşkil etmeye devam etmektedir. Eğer siz de kaliteli ve güvenilir bir temizlik firmasıyla çalışmak isterseniz müşterilerimiz arasında sizi de görmekten son derece memnuniyet duyarız.

MİSYONUMUZ :

Toplumun her kesimine yüksek kalitede ve dürüst hizmet sunmak. Sektörümüzde iş imkanı oluşturarak ülkemize ve milletimize hizmet etmek. Personelimizin sürekli gelişmesine destek olarak mutlu bir çalışma ortamı oluşturmak.

VİZYONUMUZ:

Sektöründe uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında teknolojik gelişmeleri takip ederek yeniliklere öncülük eden, yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da tüm müşterilerimize daima en yüksek kalitede hizmet vererek tüm beklentilerini karşılayan ve diğer temizlik kuruluşları tarafından örnek alınan bir kurum olmak.